تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
کد مطلب : ۲۰۹
۰
plusresetminus
آیا قصد دارید که بسته ای را به شهری دیگر ارسال کنید؟ آیا ارسال بسته به شهرهای مختلف بخشی از کسب و کار شما است؟ آیا دوست دارید که ارسال کالا را جزئی از خدمات پس از فروش قرار دهید؟ آیا به هزینه ها و سلامت بسته بندی می اندیشید؟ برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات ابتدا باید بدانید که یکی از مناسب ترین راه ها برای ارسال انواع کالا، استفاده از خدمات پستی سریع است.
پست سریع به شهرستان ، چگونه و تحت چه شرایطی؟
خدمات پستی از  گذشته جایگاه ویژه ای بین مردم داشته است. امروزه با گسترش فضای مجازی و تکنولوژی های پیشرفته ای همچون پست الکترونیک، ارسال محموله از نوع پست سریع به شهرستان همچنان ادامه دارد.
در حال حاضر با توسعه فضای کسب و کار خانگی، خرید اینترنتی و آنلاین مردم بسیار به خدمات پست لجستیکی وابسته شده است. مسئله حائز اهمیت در این رابطه بحث سلامت و امنیت بسته‌بندی تا مقصد به شمار می‌رود.


خدمات پستی، امنیت کالا را تا مقصد ضمانت می‌کند و همیشه از عهده این مسئولیت به خوبی برآمده و اعتماد خوبی را بین مردم کسب کرده است. آیا تاکنون از خدمات غیررسمی و غیراستاندارد ارسال محموله استفاده کرده اید؟ حتما مشاهده کرده اید که بسته بندی زیبای شما در مقصد به دلیل عدم مراقبت به چه روزی افتاده است. در این مقاله قصد داریم که شما را با شرایط پست به شهرستان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چرا کالای خود را با پست سریع به شهرستان ارسال کنیم؟

آیا قصد دارید که بسته ای را به شهری دیگر ارسال کنید؟ آیا ارسال بسته به شهرهای مختلف بخشی از کسب و کار شما است؟ آیا دوست دارید که ارسال کالا را جزئی از خدمات پس از فروش قرار دهید؟ آیا به هزینه ها و سلامت بسته بندی می اندیشید؟

برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات ابتدا باید بدانید که یکی از مناسب ترین راه ها برای ارسال انواع کالا، استفاده از خدمات پستی سریع است. در این مطلب اطلاعات جامعی از سیستم پست سریع برای شما شرح می دهیم.

مزایای پست سریع به شهرستان

 • دسته بندی کالا و تعیین نوع بار؛
  ارسال راحت و سریع کالاهای ریز و خرده بار؛
  با توجه به رواج فروش اینترنتی اجناس گران قیمت و نفیس مانند جواهرات، توسط پست سریع بسیار مطمئن به دست صاحبانش می رسد؛
  برخی اشیا مانند تجهیزات پزشکی برای حمل و نقل به دقت بالایی نیاز دارند. پست سریع این کالا ها را دسته بندی کرده و به صورت ویژه و با دقت بیشتری به مقصد می‌رساند.
  اگر کالا جعبه مناسبی نداشته باشد؛ پست بسته بندی اصولی انجام می‌دهد؛
  تضمین سلامت کالا و تحویل در مقصد؛
  با توجه به سیستم پست هوشمند کالای خود را ردیابی می‌کنید؛
  جابه جایی محموله های پستی توسط افراد مجرب و حرفه ای انجام می‌شود؛
  هزینه حمل کالا در محل مورد نظر شما دریافت می‌شود. این امکان وجود دارد که شیوه پیش کرایه یا پس کرایه را انتخاب کنید؛
  ارسال بار بدون محدودیت زمانی و مکانی به تمامی نقاط ایران صورت می‌گیرد؛
  در مقایسه با انواع خدمات حمل و نقل کم‌ترین تعرفه برای حمل کالا در نظر گرفته می‌شود.شرایط پست سریع به شهرستان

یکی از کارهای پردردسر برای همه، ارسال کالا به مکان‌های مختلف است. بسیاری از شرکت‌های پستی به این منظور اپلیکیشن پستی طراحی کرده اند. با نصب این اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود به راحتی میتوانید با چند کلیک ساده از سیستم پست سریع استفاده می کنید.
در قسمت دسته بندی کالاها نوع بار خود و آدرس دقیق مبدا و مقصد را مشخص می‌کنید. در مواقعی که نوع بار شما ویژه است؛ ابعاد و وزن کالا را تعیین کنید. در مواردی که کالاها بسیاربزرگ هستند؛ انتخاب نوع وسیله نقلیه به دلخواه شما خواهد بود.

در مرحله بعدی شرکت پستی بار شما را تحویل می گیرد. بسته بندی بار طبق استانداردی که تعریف شده است؛ انجام می شود. به کالای پستی کد رهگیری تعلق می گیرد. با اختصاص کد به محموله شما قادر هستید که تمامی مراحل بارگیری و اقدام به حمل بار را در سامانه هوشمند مشاهده کنید. درصورتی که اطلاع رسانی به صورت پیامکی را انتخاب کنید؛ پیشرفت هر مرحله از کار در قالب یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد.
شرکت‌های پستی در سال‌های اخیر محموله را بیمه می کنند و در صورت بروز خسارت و زیان هزینه بار به طور کامل پرداخت می شود. جهت راحتی و اطمینان برای تمامی کالاها بارنامه و بیمه نامه صادر می شود. همچنین باید بدانید که در صورتی که سوالی در زمینه حمل بار، هزینه ها و ساعت تحویل بار به مقصد دارید؛ کارشناسان سایت پست نوین به صورت تلفنی و آنلاین به سوالات شما پاسخی درست و مناسب خواهند داد.


شرایط هزینه پست سریع به شهرستان

تمامی شرکت های پست لجستیکی قوانین و مقرراتی برای اعلام هزینه ها دارند. ارسال کالا به شهرهای مختلف دارای تعرفه مشخصی است. برای محاسبه قیمت و هزینه پست سریع موارد مهمی حائز اهمیت هستند. شرکت به ابعاد و اندازه کالا توجه می کند. به طووری که وزن کالا را محاسبه کرده و به تناسب مسافت هزینه را به شما اعلام خواهد کرد. در حال حاضر هزینه های پستی در مقایسه با خدمات باکیفیتی که ارائه می شود؛ بسیار ناچیز است
نحوه پرداخت هزینه نیز به صورت دلخواه خواهد بود. شما به عنوان صاحب بار قادر هستید که نوع  و زمان پرداخت را مشخص کنید. گاهی اوقات هزینه حمل بار در مبدا پرداخته می شود و در مواقعی نیز به صورت پس کرایه در مقصد دریافت خواهد شد.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما