تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۲۰۸
۰
plusresetminus
پست سریع یکی از سرویس‌هایی است که شرکت‌های پست لجستیکی ارایه می‌دهند. نظم در ارسال درست مرسوله و  حمل صحیح کالا در زمان مناسب مهمترین ویژگی این سرویس‌ها و البته هر خدمت پستی دیگری است.
پست سریع و ارزان؛ آنچه به دنبال آن هستید!
آیا به دنبال پست سریع و ارزان هستید؟ چه خدمات پستی وجود دارد که در کنار سرعت بالای انتقال، هزینه مناسبی داشته باشد؟ آیا ممکن است چنین پستی از کیفیت انتقال خوبی نیز بهره ببرد؟ درصورتی که ذهن شما درگیر چنین سوالاتی است ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

امروزه متاسفانه حتی با پیشرفت تکنولوژی و راه های ارتباطی، همچنان بعضی از اشخاص جهت ارسال مرسوله های پستی خود از طریق راه‌های غیرایمن یا شرکت‌های فاقد صلاحیت اقدام می‌کنند. این موضوع با خطراتی همراه است؛ چرا که اگر مرسوله سالم به مقصد نرسد، نمی‌توانید خسارت آن را دریافت کنید.
بهتر است ارسال مرسوله‌های پستی را به کمک روش‌های نوین دنبال کنید که نتیجه آن را در نهایت سرعت، کمترین قیمت و بیشترین کیفیت ببینید.
سرعت بالا و هزینه اندک از ویژگی‌های پست سریع است؛ دقیقا آنچه که به دنبال آن هستید. در ادامه بیشتر با این نوع خدمات آشنا می شویم.

پست لجستیک چیست؟

پست لجستیک، روش ارسال مرسولاتی است که بر اساس تعریف یک مرسوله پستتی تلقی می‌شوند. در ایران هر مرسوله قابل تفکیک تا 50 کیلوگرم و هر مرسوله غیرقابل تفکیکی تا 30 کیلوگرم که دارای فرستنده و گیرنده مشخص است مرسوله پستی است و  نقل و انتقال آن مشمول خدمات پستی است. شرکت‌هایی که خدمات پستی ارایه می‌کنند دارای تخصص هستند، از مراجع رسمی مجوز دارند و مجبورند استانداردهایی را رعایت کنند.


سرعت انتقال بالا

پست سریع یکی از سرویس‌هایی است که شرکت‌های پست لجستیکی ارایه می‌دهند.  نظم در ارسال درست مرسوله و  حمل صحیح کالا در زمان مناسب مهمترین ویژگی این سرویس‌ها و البته هر خدمت پستی دیگری است. تفاوتی ندارد مرسوله از چه مبدایی به چه مقصدی انتقال خواهد یافت. پست سریع ،سرعت انتقال را در ارسال مرسوله ها به ارمغان می‌آورد و این موضوع یکی از بارز ترین ویژگی‌های شرکت‌های پست سریع است.

 قیمت مناسب

خدمات پستی و چست لجستیک، دارای تعرفه های مشخص و نظارت پذیری هستند و موظفند که به فرستنده و گیرنده، خدمات پشتیبانی ارایه کنند. محموله‌های پستی در  به صورت کاملا استاندارد بسته‌بندی می‌شود؛ با این حال، این روش از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
در واقع نحوه خدمات پست لجستیک و قیمت مناسب خدمات پستی باعث شده است که شرکت‌های بزرگی در سطح جهانی در این حوزه مشغول فعالیت باشند.


امنیت و بسته بندی مناسب

امروزه همچنان شاهد آن هستیم که بعضی افراد مرسولات خود را از طریق روش‌های قدیمی مانند اتوبوس‌ها یا اشخاص غیر قابل اعتماد ارسال می‌کنند. همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم این روش کاملا غیرایمن است. امنیت در ارسال مرسوله‌های پستی را در دو دسته طبقه‌بندی می‌کنند:

1.رسیدن مرسوله به مقصد

دلیل استفاده افراد از پست الکترونیک آن است که مرسوله خود را به مقصد برسانند. اما چطور می توان مطمئن شد که بسته به مقصد می رسد؟ پست سریع و ارزان لجستیک با قبول مسئولیت ارسال کالای این اطمینان را ایجاد می کند که مرسوله پستی را به مقصد برساند. در واقع  لجستیک به دلیل سیستم مدیریتی ویژه به سادگی  امنیت رسیدن بسته ها را به مقصد تضمین می کند.

2.بسته بندی مرسوله جهت سالم رسیدن مرسوله

فرض کنید بسته پستی به مقصد برسد؛ اما به دلیل بسته‌بندی نامناسب دچار شکستگی شده باشد. در این صورت رسیدن بسته به مقصد ارزشی ندارد. پست سریع دارای بسته بندی مناسبی است که از آسیب رساندن به بسته پستی جلوگیری می‌کند. در ضمن سالم رسیدن بسته را به مقصد تضمین خواهد کرد.
 

فعالیت گسترده و جهانی

شرکت‌های پست لجستیکی  از راه‌های زمینی و هوایی اقدام به حمل بسته‌های پستی می‌کنند. در نتیجه در صورتی که قصد دارید بسته‌ای را به خارج از کشور ارسال کنید؛ کافی است از شرکت پستی که دارای خدمات پست سریع باشد، استفاده کنید.

ارسال بسته‌های پستی کوچک یا بزرگ

تفاوتی ندارد قصد ارسال یک بسته کوچک یا بسته های بزرگ را داشته باشید. خدمات لجستیک ارسال انواع بسته‌های پستی را امکان‌پذیر می‌کند. 
 پست سریع، یک روش پستی ارزان و ایمن است. در صورتی که به دنبال سازمان رسمی جهت ارسال مرسوله‌های خود هستید. پست سریع به دلیل قیمت مناسب خود و ایمن بودن، در میان کسب‌و کارهای کوچک نیز محبوب شده است.
 

 
 
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما