تاریخ انتشارجمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
کد مطلب : ۵۲
۰
plusresetminus
محور اصلی نمایشگاه لجستیک در این دوره، "حمل و نقل هوشمند" است و مجری رویداد در طول 4 روز برگزاری نمایشگاه، از همراهی و همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در میزبانی یک کنفرانس علمی و یک رویداد استارت آپی بهره می برد.
پنجمین نمایشگاه بین المللی لجستیک، پایانه ها و زنجیره تامین از 9 تا 11 آبان ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
محور اصلی نمایشگاه لجستیک در این دوره، حمل و نقل هوشمند است و از این رو، نخستین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه حمل و نقل هوشمند و نیز بیست و سومین رویداد استارت آپی حمل و نقلی شو، همزمان با این نمایشگاه برگزار می شوند. 
علاوه بر آن، بر اساس تقویم کارگاهی اعلام شده، در طول 4 روز برگزاری این رویداد، حدود 25 کارگاه ترویجی، علمی و آموزشی اجرا خواهد شد.
شرکت های تیپاکس،PSP، تی تک، چابک و پیشرو پست، برخی از فعالان خدمات پستی و زنجیره تامین این حوزه هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
رویداد استارت آپی حمل و نقلی شو نیز تجربه ای تازه از تعامل میان استارت آپ های تخصصی حوزه لجستیک با بنگاه های خصوصی یا کارفرمایان دولتی است که ظرفیت ها و فرصت های همکاری را به یکدیگر معرفی می کنند. 
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما